fbpx

Vegatest

Vegatest

Vegatest Nedir?

Teknolojisi Alman ekolü olan vegatest, elektro-akupunktur yöntemine dayanan bir tanı testidir.

Vegatest İle Vücudumuzla İlgili Ne Gibi Bilgiler Tespit Edilir?

Vegatest ile bedenin genelinde organlar ve hastanın bedensel çalışma düzeni ve enerji durumuyla ilgili genel değerlendirmeler yapılır.

Vegatest ile hastanın bedeninde birikmiş olan ağır metal ve toksin yükü, bağırsak florasının durumu, hangi besinlere karşı   besin duyarlılığının olduğu, vitamin, mineral ve hormonal eksiklerini tespit etmek mümkündür.

Vegatest ile Allerjileri Tespit Etmek Mümkün Müdür?

Vegatest ile çevremizdeki bitki örtüsü, hayvanlar; günlük kullanımda karşılaşabileceğimiz kişisel bakım ürünleri, paketlenmiş gıdaların içindeki katkı maddelerindeki kimyasallara kadar pek çok alerjiyi tespit etmek mümkündür.

Vegatest Sonucunda Ne Gibi Tedaviler Uygulanır?

  • Vegatest ile hastanın bedeninde birikmiş olan AĞIR METAL-toksin yükü tespit edilir ve Ağır metal toksisitesi varsa şelasyon ve detoks ile vücuttan uzaklaştırılır.
  • Hangi besinlere karşı bir besin duyarlılığının olduğu tespit edilerek kişiye özel sağlıklı bir beslenme programı düzenlenir.
  • Bağırsak flora bozuklukları tespit edilirse kişiye özel sağlıklı beslenme programı ve gerekirse pre- probiyotik tedavisi düzenlenir.
  • Enzim, mineral ve vitamin eksiklikleri yerine konur.
  • Kişinin alerjileri ile ilgili bilgilendirme yapılarak maruziyetin azaltılması için yerine kullanabileceği seçenekler önerilir.
  • Kişiye özel düzenlenen ve farkındalık yaratılan sağlıklı beslenme ve yaşam programı sayesinde kişiler sağlıklarına kavuşur ve sağlığı bozabilecek uzun vadeli riskler azaltılır.

Sorunlarınız için bizi lütfen arayın.

Tel: 0541 770 11 25

Yada bize mesaj gönderebilirsiniz.